آموزش‌نِت، مرکز تخصصی پروژه‌های دورکاری

آموزش نِت یک باشگاه ارائه دهنده راهکارهای تخصصی و انجام دهنده پروژه‌های دورکاری می‌باشد.

برنامه نویسی

برنامه نویسی رایانه در فرهنگ واژه غیر متخصّصین ممکن است به تمام پروژه ساخت نرم‌افزار یا برنامهٔ رایانه‌ای گفته شود. با این همه برنامه نویسی تنها بخشی از فرایند توسعهٔ نرم‌افزار یا برنامه رایانه‌ای است. اهمیت، توجه و منابع اختصاص داده شده به برنامه نویسی، بسته به ویژگی‌های مشخص شده محصول و خواست افراد درگیر در پروژه و کاربران و در نهایت شیوهٔ انتخاب شده مهندسی نرم‌افزار متغیر است. برنامه نویسی رایانه (که اغلب به طور کوتاه برنامه نویسی نامیده می‌شود) فرایند سوق دادن ساختار اصلی یک مسئله محاسباتی به برنامه‌ای قابل اجرا است. این کار مستلزم فعالیت‌هایی همچون تحلیل و درک مسئله است و عموماً حل چنین مسایلی منجر می‌شود به ایجاد یک الگوریتم، بازبینی نیازمندی‌های الگوریتم که شامل صحت و میزان منابع مصرفی است، پیاده‌سازی که معمولاً به عنوان کدینگ از آن یاد می‌شود این الگوریتم در یک زبان برنامه‌ نویسی مقصد، تست کردن، اشکال زدایی، نگه داری کد منبع، پیاده‌سازی سیستم ساخت (build system) و مدیریت مصنوعات مشتق شده است.
در آموزش‌نِت تمام پروژه‌های برنامه نویسی تحت وب، تحت ویندوز و تحت موبایل توسط باشگاه آموزش‌نت قابل پیاده‌سازی و اجرا می‌باشد.

نحوه سفارش پروژه

سفارش پروژه‌های دورکاری در آموزش نت بسیار ساده است، کافی است فرم اطلاعاتی زیر را با دقت بالا تکمیل نمایید تا کارشناسان باشگاه آموزش‌نت طی ۲۴ ساعت نسبت به ارائه زمانبندی و هزینه با شما تماس بگیرند.
و یا اگر قبل از سفارش پروژه سوالی داشتید میتونید با راه‌های ارتباطی زیر با باشگاه آموزش‌نت در تماس باشید.

فرم تماس با ما 
تلگرام
تلفن دفتر:    ۳۶۵۸۷۰۱۳-۰۴۱
تلفن همراه:   ۰۹۳۷۲۵۶۲۰۷۹ – ۰۹۱۴۹۰۴۱۲۹۱

فرم سفارش پروژه‌ برنامه‌نویسی

  • فایل ها را به اینجا بکشید
      اگر نمونه‌ای مدنظرتون هست از طریق ارسال فایل نمونه برای ما ارسال نمایید.