آموزش‌نِت، مرکز تخصصی پروژه‌های دورکاری

آموزش نت یک باشگاه ارائه دهنده راهکارهای تخصصی و انجام دهنده پروژه‌های دورکاری می‌باشد.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین (Graphic Design) فرآیند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند. طراحی گرافیک، اغلب به هر دو فرآیند (طراحی) که توسط آن ارتباط ایجاد شده‌است و محصولات (طرح) که تولید می‌شوند اشاره می‌کند.
کاربردهای رایج طراحی گرافیک شامل هویت (لوگو و نام تجاری)، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، گرافیک وب‌سایت و عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات است. به عنوان مثال، بسته‌بندی محصول ممکن است شامل یک لوگو یا دیگر آثار هنری، متن‌های سازمان‌یافته و عناصر طراحی خالص از جمله عکس‌ها، اشکال و رنگ باشد که ساختار متحد قطعه را شکل می‌دهند.

نحوه سفارش پروژه

سفارش پروژه‌های دورکاری در آموزش نت بسیار ساده است، کافی است فرم اطلاعاتی زیر را با دقت بالا تکمیل نمایید تا کارشناسان باشگاه آموزش‌نت طی ۲۴ ساعت نسبت به ارائه زمانبندی و هزینه با شما تماس بگیرند.
و یا اگر قبل از سفارش پروژه سوالی داشتید میتونید با راه‌های ارتباطی زیر با باشگاه آموزش‌نت در تماس باشید.

فرم تماس با ما
تلگرام
تلفن دفتر:    ۳۳۲۸۰۷۷۴-۰۴۱
تلفن همراه:   ۰۹۳۷۲۵۶۲۰۷۹ – ۰۹۱۴۹۰۴۱۲۹۱

فرم سفارش پروژه‌ گرافیک

  • فایل ها را به اینجا بکشید
      اگر نمونه‌ای مدنظرتون هست از طریق ارسال فایل نمونه برای ما ارسال نمایید.